Účast členů týmu katedry na kurzu Evidence-Based Clinical Fellowship Program

15. 11. 2019

Vzdělávací program „Evidence-Based Clinical Fellowship Program“ představuje celosvětově unikátní ucelenou vzdělávací aktivitu zaměřenou na implementaci vědeckých důkazů ve zdravotnické praxi a její konkrétní realizaci.

Absolventi vzdělávacího kurzu budou schopni implementovat nejlepší dostupné vědecké důkazy a tím měnit a zefektivňovat zdravotnickou praxi ve svém pracovním prostředí.

Kurz „Evidence-Based Clinical Fellowship Program“ je certifikován Joanna Briggs Institute University of Adelaide, světovým lídrem v oblasti Evidence-Based Healthcare a úspěšní absolventi kurzu získají status „Clinical Fellow“ Joanna Briggs Institute a stanou se členy JBI Alumni Association – celosvětové organizace sdružující všechny „Clinical Fellows“ zaměřené na diseminaci, transfer a využití vědeckých důkazů v praxi.