Soutěž ČKPA o nejlepší bakalářskou práci 2021 – úspěch studentek LF MU

1. 12. 2021 Petra Búřilová

Do soutěže bylo nominováno 11 obhájených bakalářských prací ze šesti vysokých škol. Porota sestavená z 8 členek výkonného výboru ČKPA pak určila konečné pořadí nominovaných prací. Po sečtení výsledků všech hodnotitelek bylo stanoveno pořadí dle dosaženého bodového ocenění. První tři místa obsadily čtyři práce s nejvyšším počtem bodů.

Všem autorkám bylo poděkováno za velmi pěkné a přínosné bakalářské práce. Čtyři absolventky programu Porodní asistence, které se umístily na prvních třech místech, obdržely od ČKPA možnost dvouletého bezplatného čestného členství v ČKPA a finanční odměnu. Ostatní zúčastněné absolventky obdržely od ČKPA možnost jednoletého bezplatného čestného členství v organizaci.

Pořadí na prvních třech místech:

1. místo

• Bc. Anna Škvorová – Potřeby zdravotníků pečujících o rodiče při perinatální ztrátě (Západočeská univerzita v Plzni)

2. místo

• Bc. Andrea Motalová – Osvojení (Univerzita Pardubice)
  • Bc. Denisa Oravcová – Porodní polohy a možnosti jejich využití v práci porodní asistentky (Masarykova univerzita v Brně, vedoucí práce Mgr. Lenka Veselá)

3. místo

• Bc. Dóra Fodorová – Sexuální výchova v předškolním věku (Masarykova univerzita v Brně, vedoucí práce PhDr. Radka Wilhelmová, Ph.D.)

Všem výherkyním blahopřejeme a věříme, že je tento úspěch bude motivovat k dalšímu profesnímu rozvoji.

Více informací naleznete na odkazu zde.

Bc. Dóra Fodorová horní řada uprostřed; Bc. Denisa Oravcová druhá řada uprostřed.