Projekt BICEPS - Letní škola

Ve dnech 11. – 15. 7. 2022 probíhá Letní škola v rámci ERASMUS+ projektu BICEPS v nádherném městečku Koper ve Slovinsku (více o projektu zde: Projekt B.I.C.E.P.S. | Ústav zdravotnických věd | MED MUNI). Projekt je zaměřen na finanční vzdělávání u specifické skupiny budoucích profesionálů ve zdravotnictví.

The ERASMUS+ Summer School BICEPS is currently taking place from 11 - 15 July 2022 in the beautiful town of Koper, Slovenia (more information about the project is here: Projekt B.I.C.E.P.S. | Ústav zdravotnických věd | MED MUNI). The project focuses on financial education for a specific group of future healthcare professionals.

11. 7. 2022 Petra Búřilová

Výstupy projektu zahrnují jak vzdělávací aktivity, vytvoření studijních prokladů a sylabů pro pedagogy a studenty nelékařských zdravotnických programů. Projekt podporuje posilování vazeb se zahraničními institucemi (Itálie –University Udine, Slovinsko – University Primorska). Podívejte se na pár fotografií z Letní školy. Děkuji všem za skvělou atmosféru, pracovní nasazení i chvíle strávené při neformálních setkáních.

Těšíme se na další dny. Je to náročné, ale obohacující😊

The project outputs include educational activities and the creation of study guides and syllabi for teachers and students of non-medical health programmes. The project supports strengthening links with foreign institutions (Italy -University Udine, Slovenia - University Primorska). Take a look at some photographs from the Summer School. Thank you all for the great atmosphere, work commitment and moments spent in informal meetings.

We are looking forward to the next few days. It's challenging and rewarding😊